Msze (wakacje)  

Msze święte
poniedziałek, środa, piątek: 8.00
wtorek, czwartek, sobota: 18.30
niedziela i święta:
    7.30 9.00 10.30 12.00 19.00
Zobacz więcej

Biuro parafialne
wtorek i czwartek: 16.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 12.00
Zobacz więcej
   

Kontakt  

Adres:
    Parafia Miłosierdzia Bożego
    Droga Leśna 60
    64-600 Oborniki
Telefon:
    61 29 60 161
e-mail:
   

Strona główna

Niedziela
    (19.08.2018)
Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata». Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc: «Jak On może nam dać [swoje] ciało do spożycia?» Rzekł do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim. Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie. To jest chleb, który z nieba zstąpił - nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki».
J 6,51-58
Msze święte dzisiaj
17.08.2018 - PIĄTEK
8:00 {MIŁ.BOŻE}
  1. + GRAŻYNA KAMIŃSKA W 1. ROCZNICĘ ŚMIERCI
  2. + JACEK KORALEWSKI Z OKAZJI IMIENIN - INTENCJA OD PRZYJACIÓŁ
Zobacz więcej.
Intencje modlitwy wstawienniczej
Ostatnio dodane intencje modlitwy wstawienniczej:
  • Panie Jezu prosze pomoz mi wyjsc z kregu zlego i wrocic do Ciebie. Prosze uzdrow dusze moja by spokojna sie stala. Niech Twoja wola sie stanie. Przygarnij mnie z powrotem do Serca Twojego. Amen
  • O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
  • Panie Jezu, Królu Miłosierdzia i łask, przyjdź mi z pomocą w tym dramatycznym czasie dla mnie. Przymnóż mi wiary, umocnij nadzieje i pielęgnuj miłością mnie grzesznego. Umocnij moje słabe zdrowie, którego brak doprowadza mnie do rozpaczy. Obyś skutecznie mi błogosławił Panie Mój.
  • Panie Jezu proszę Ciebie z całego serca aby mnie nie oskarżono i aby nie doniesiono na mnie. Błagam o pomoc w tych ciężkich dla mnie dniach.
  • Panie Jezu prosze Cie z calego serca aby mi i mojezu Mezowi udalo sie dostac dobrze platna prace, by udalo sie nam pozbyc naszych dlugow. Tak bardzo Cie blagam Panie Jezu dopomoz mi.
Zobacz więcej.
Galeria zdjęć
Przegląd najnowszych zdjęć:
Zobacz więcej.
Galeria wideo
Przegląd najnowszych filmów:
Zobacz więcej.