Msze i biuro  

Msze święte
poniedziałek - sobota:
    8.00 18.30
niedziela i święta:
    7.30 9.00 10.30 12.00 19.00
Zobacz więcej

Biuro parafialne
poniedziałek - czwartek:
    16.00 - 18.00
sobota:
    10.00 - 12.00
Zobacz więcej
   

Kontakt  

Adres:
    Parafia Miłosierdzia Bożego
    Droga Leśna 60
    64-600 Oborniki
Telefon:
    61 29 60 161
e-mail:
   

Formularz Logowania  

   

Spotkania kandydatów do bierzmowania

Kandydaci do bierzmowania

Klasy III gimnazjum:

 

KLASY SIÓDME SZKOŁY PODSTAWOWEJ 

Grupa Bł. Piątki Poznańskiej

1. Jakub Frąckowiak

2. Wojciech Michalski

3. Zbigniew Janasek

4. Michał Gumny

5. Michał Burda

6. Sebastian Piechowiak

7. Tomasz Rakowski

8. Kacper Gusztab

9. Wojciech Malinowski

10. Maciej Tecław

11. Wojciech Piotrowski

12. Ksawery Solis

13. Jakub Bieniek

14. Kacper Gryziński

15. Oskar Chmiel

16. Michał Przybyłowicz 

Grupa Św. Joanny

1. Aleksandra Adamczak
2. Oliwia Dytman
3. Wiktoria Dytman
4. Emilia Gaertner
5. Wiktoria Ilska
6.Monika Karaś
7. Karolina Kustoń
8.Julia Sajna
9.Agnieszka Urban
10. Wiktoria Ambroziak
11. Maria Kieljan
12. Natalia Nawrot
13. Alicja Wiśniewska
14. Julia Stroińska
15. Emilia Stroińska
16. Wiktoria Barszczak
17.Antonina Nieborak

18. Rozalia Steinke

 

Grupa Św. Faustyny

1.Agnieszka Chwalisz
2. Wiktoria Jeżewska
3. Matylda Karasiewicz
4. Olga Niezgodzka
5. Laura Pankiewicz
6. Natalia Witt
7. Marta Wołoszyn
8. Milena Dobek
9. Natalia Reich
10. Agata Pilarz
11. Wiktoria Piątkowska
12. Gabriela Pacholska
13. Marta Dudek
14. Julia Dudek
15. Anna Wiśniewska
16. Kinga Górka

 

Grupa Bł. Jerzego Popiełuszki

 

1. Arkadiusz Feliksiak
2. Dominik Gańczak
3.Konrad Goman
4. Mateusz Łabuziński
5. Oskar Świętek
6. Kamil Cyculski
7. Jan Górka
8. Kacper Jarzębowski
9. Piotr Rybarczyk
10. Michał Turostowski
11. Aleksander Walkowiak
12. Marcel Mrówczyński
13. Aleksy Moliński
14. Kacper Gryziński 

 

Grupa Bł. Edmunda Bojanowskiego

1. Stanisław Grzesiak

2. Maciej Konieczny

3. Jakub Kuta

4. Maciej Łesyk

5. Michał Mantaj

6. Kacper Michalski

7. Bartosz Pruszkowski

8. Jakub Spychała

9. Jakub Wróblewski

10. Mateusz Stroiński

11. Igor Krzyścin

12. Jakub Szymanek

  

GRUPA BŁ. PIĄTKI POZNAŃSKIEJ

Animator p. Magdalena Stróżyk

 

 

GRUPA ŚW. FAUSTYNY 

Animator p. Renata Patelska-Wróbel

 22 XI 2017  17:30

GRUPA ŚW. JOANNY

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

   

GRUPA BŁ. JERZEGO 

Animator p. Agnieszka Balcerowiak 

 22 XI 2017  17:00

GRUPA BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO

Animator p. Katarzyna Smogur

 

 

 

KLASY DRUGIE GIMNAZJUM

Grupa Bł. Karoliny Kózkówny

1. Martyna Prętka
2. Olga Nadborska
3. Monika Chwał
4.Anna Kolanus
5. Natalia Mencel
6. Zuzanna Szalczyńska
7. Weronika Malesa
8. Sara Derkowska
9. Dominika Kasztelan
10. Marcjanna Niezgodzka
11. Marta Kwiatkowska
12. Maria Pilarska
13. Marika Kaleta
14. Jagoda Wojciechowska
15. Aleksandra Balcerowiak
16. Iga Balcerowiak
17. Iga Kempińska
18. Julia Ilnicka

 

Grupa Bł. Jolanty

1. Lidia Kudełka
2. Wiktoria Kaźmierczak
3. Marcelina Kukla
4. Dobrosława Szefler
5. Marika Czajkowska
6. Martyna Paciorkowska
7. Sandra Kozłowska
8. Klaudia Raich
9. Marcelina Wiśniewska
10. Emilia Piotrowska
11. Maja Cebulska
12. Agata Witt
13. Martyna Gramza
14. Katarzyna Plewa
15. Julia Kowalska
16. Wiktoria Sprawka
17.Julia Hejwosz
18. Maria Kram
19. Amelia Kukla
20. Dominika Janasek
21. Natalia Wojciechowska
22. Maja Brzostowicz 

 Grupa Św. Łukasza 

1. Michał Danielczyk
2. Łukasz Szymaś
3. Karol Stachowiak
4. Bartosz Dymek
5. Patryk Ciesielski
6. Łukasz Lisiecki
7. Kacper Rzepka
8. Filip Krzyścin
9. Michał Gniedziński
10. Bartosz Broda
11. Kacper Ratajski
12. Gabriel Maciejewski
13. Paweł Posłuszny
14. Jakub Szewczyk
15. Jakub Gorzelańczyk
16. Kacper Horbań
17. Adrian Bieniek
18. Sergiusz Barta
19. Fryderyk Misztal
20. Michał Schiller
21.Jan Podlecki
22. Dawid Klaba
23. Maksymilian Śmigielski
24. Konrad Świętek
25. Szymon Klanowski
26. Kacper Rodak

GRUPA IM. O. MARIANA ŻELAZKA

1. Konrad Paulus
2.Wojciech Jarusz
3. Ernest Gomoński
4. Wojciech Mazurek
5. Przemysław Szymczak
6. Maciej Majkowski
7.Igor Moholyuk
8.Oskar Nowaczyk
9. Borys Okuniewicz
10. Przemysław Wicherek
11. Remigiusz Nowak
12.Paweł Banaszek
13. Dominik Zieliński
14. Antoni Janasek
15. Mateusz Kaźmierczak
16. Łukasz Szymaś
17. Wojciech Zieliński
18. Jakub Wawrzyniak
19. Karol Strzelecki
20. Jakub Muszyński
21.Hubert Zieliński
22.Jakub Wiśniewski
23.Paweł Waszczyszyn

GRUPA BŁ. ANIELI

1. Malwina Gorzelańczyk
2. Izabela Cybulska
3. Martyna Henschel
4. Natalia Perska
5. Anna Raczkiewicz
6. Karolina Perska
7. Martyna Piechaczyk
8. Oliwia Pacholska
9. Natalia Walkowiak
10. Natalia Bydałek
11. Natasza Muszyńska
12. Majka Brzostowicz
13. Weronika Linka
14. Jagoda Różycka
15.Julia Lipińska
16. Paula Łanucha
17. Julia Okonek

 

 

GRUPA ŚW. ŁUKASZA

Animator p. Violetta Szymańska

   

GRUPA IM. O. MARIANA ŻELAZKA

Animator p. Renata Wrzeszcz

   

GRUPA BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY

Animator p. Katarzyna Smogur

   

GRUPA BŁ. ANIELI

Animator p. Małgorzata Podlecka

 29 XI 2017  17:15

GRUPA BŁ. JOLANTY

Animator p. Katarzyna Smogur 

   

 


KLASY TRZECIE GIMNAZJUM

GRUPA ŚW. URSZULI

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

   

GRUPA BŁ. SANCJI

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

23 XI 2017 17:30

GRUPA BŁ. NATALII

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

   

GRUPA BŁ. MARIANA 

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

27 XI 2017 (przychodzą ci, co nie byli ostatnio - lista poniżej)

 16:45

GRUPA BŁ. RAFAŁA

Animator ks. Mateusz Szkudlarek

   

GRUPA BŁ. MARIANA

27 XI 2017 przychodzą:

  1. Henschel Jakub
  2. Januszak Szymon
  3. Kołodziej Sebastian
  4. Łukaszyk Mikołaj
  5. Mrówczyński Kacper
  6. Pawlak Kacper
  7. Piechota Dominik
  8. Pocentek Filip
  9. Talarek Kacper
  10. Tepper Adrian
  11. Winiecki Janusz